Paslaugos

 

STORUMAN FISHING žvejybos centras siūlo Jums platų paslaugų pasirinkimą žvejybinės kelionės į Švediją metu. Mūsų tikslas – pasirūpinti, kad Jūsų poilsis būtų kokybiškas, o išvykę, norėtumėte sugrįžti vėl ir vėl. Džiaugiamės, jog daugelis mūsų klientų jau turi tradiciją bent kartą į metus atvykti pažvejoti Šiaurės Švedijoje. Kiekvieną kartą praleidę maloniai laiką su kolegomis ir bičiuliais, jie išvyksta prisikrovę lagaminus vėl naujų įspūdžių ir patirčių. Kad Jūsų poilsis būtų vertas ir rekomendacijų, siūlome platų paslaugų sąrašą atvykstantiems žvejams.

 

 

Vasaros sezono žūklė

 

Vasaros sezonu kviečiame atvykti ir išbandyti skaidrius Šiaurės Švedijos ežerus ir uolietus dugnus, žvejojant sykus, lydekas, ešerius ar upėtakius. Kiekvienos žuvies žvejyboje vietiniai gidai atskleis žvejo paslapčių ir pamokys, kaip užtikrintai pasigauti laimikį bei pramokti tikrų tikriausių švediškų žūklės ypatumų

Žiemos sezono žūklė

 

Paragauti tikros žiemos į Šiaurės Švediją atvažiuoja ne ką mažiau žvejų nei vasaros sezonu. Čia pasimėgausite išskirtine galimybe išbandyti save žūklėje ant ledo ir kantrybės bei švediškos technikos dėka galėsite džiaugtis įspūdingo dydžio sykų trofėjiniais laimikiais

 

Gido paslaugos

 

Nėra nieko įdomiau už žvejybą svečioje šalyje su vietiniu gidu. Keliaujant su šiose vietosvėse puikiai besigaudančiu žveju, būsite tikri, jog Jūsų laikas bus optimaliai išnaudotas, o namo niekuomet negrįšite tuščiomis. Mūsų siūlomi gidai ne tik aprodys itin žuvingas vietas, bet ir pasidalins naudingais švediškos žvejybos patarimais.

 

Pirties arba saunos nuoma

 

Norintiems atsipalaiduoti po naujų potyrių pažėrusios žūklės, siūlome pasikaitinti pirtyje arba saunoje. Pakviesime išbandyti ir vietinių pirties papročių, padėsiančių atpalaiduoti kūną ir pamaloninti sielą.

 

Sniego motociklų nuoma

 

Žiemos sezonu žvejybinės kelionės į Švediją metu galėsite pasimėgauti tikrosios žiemos malonumais. Aktyvių pramogų mūsų centre netrūksta.