Rezervacija

 

Džiaugiamės, kad kasmet sulaukiame vis daugiau klientų, kurie žino, jog žvejyba Šiaurės Švedijoje užtikrina puikius įspūdžius ir dar iki šiol nesugautus laimikius. Norėdami užtikrinti Jūsų kelionės organizuotumą ir siekdami užtikrinti geriausias apgyvendinimo sąlygas, kviečiame į žvejybines keliones registruotis iš anksto. Registraciją atvykimui į STORUMAN FISHING žvejybos centrą galima pildyti tiek keliaujant grupėse, tiek pavieniams žvejams.

Rezervacijos metu norėsime sužinoti apie Jūsų kelionės tikslus ir lūkesčius, kad galėtume pasiūlyti Jums patraukliausią kelionės variantą. Juk svarbiausia – gera nuotaika ir malonus laiko praleidimas. Kviečiame rezervuotis į keliones iš anksto, kadangi artėjant sezonui, vietų mažėja tiesiog valandomis. Norint užbaigti rezervaciją, bus reikalingas 10 proc. Jūsų kelionės sumos avansas. Po jo apmokėjimo, kelionė yra rezervuojama, o likusi atsiskaitymo suma sumokama jau atvykus į Švediją.

Vis dar svarstote, kaip praleisti atostogas ir praplėsti akiratį? Jums tereikia užpildyti rezervacijos formą, o mes jau pasirūpinsime, kad šios atostogos būtų pačios įsimintiniausios!